info@chillienglish.cz

Mentoring pro samouky (E-lessons)

Máš 2 až 4 hodiny času týdně? Chceš se učit angličtinu, ale máš problém být na příjmu v konkrétním dni a čase? Jsi často na cestách nebo pracuješ na směny? Jsi na mateřské dovolené a do toho kroužky dětí – je Ti to povědomé? Pak právě e-lessons mohou být tou správnou volbou.

Co jsou to „e-lessons“?

Jedná se o studijní plány, které ode mě obdržíš každý týden. Připravím e-lesson, zašlu emailem, Ty vypracuješ a zašleš zpět. Já opravím a pošlu písemný feedback. Množství materiálů, které vypracuješ, si řídíš  sám/sama dle svých časových možností v daném týdnu (2, 3 nebo 4 hodiny).

Co je obsahem?

Video nebo podcast na dané téma, materiály k vysvětlení gramatiky, klikací cvičení, slovní zásoba a idiomy (ustálené výrazy), užitečné fráze (např. pro cestování), úkoly na rozmluvení atd. Ke všem úkolům dostaneš pokyny k vypracování. Jako bonus získáš tipy na aplikace, další videa, filmy/seriály a podcasty k samostudiu. E-lessons jsou interaktivní – procvičíš i mluvený projev a dostaneš ode mně zpětnou vazbu.

Studijní plány lze zakoupit jako balíček 4 e-lessons s 30 min konzultací přes Skype, která je v ceně, a nebo balíček 12 e-lessons s 3x30min konzultacemi přes Skype. 

Během 30 min konzultace přes Skype probereme veškeré nesrovnalosti z předchozích e-lessons a poklábosíme anglicky.

Je to pro mě?

Máš nepravidelný režim či pracovní dobu? Jsi často na cestách? A nebo jsi maminka na mateřské dovolené a pravidelná setkávání v konkrétní den a čas jsou problém? Přitom se chceš učit a najdeš si 2 až 4 hodiny času týdně? Pak jsou e-lessons tou správnou volbou. Materiály připravím na míru a Ty je vypracuješ kdykoli během týdne, svým tempem a v libovolné intenzitě. 😊

Vhodné pro mírně až středně pokročilé (A2 až B2)

E-lessons oceníš, pokud se chceš učit sám/a a potřebuješ nad sebou dohled, podporu a pravidelnou zpětnou vazbu.

Cena

Vstupní konzultace: 30 min/ZDARMA

4 týdny

2360
1899 Kč

balíček 4 e-lessons

+ 30 min konzultace
přes skypE zdarma
  •  
sleva 20%

12 TÝDNŮ

5899 Kč
balíček 12 e-lessons
= 4 týdny základy
= 4 týdny na míru
= 4 týdny opáčko

+ 30 min konzultace
přes skype zdarma
  •  
nejoblíbenější